napkinsleeve

Serwetki z logo

Napkin Sleeve – elegancka i wysokiej jakości serwetka Airlaid opakowana w gustowną opaskę. Sposobem na wyróżnienie dekoracji stołu jest umieszczenie na tej opasce logo lub indywidualnego napisu.

Doskonałej jakości serwetki z logo to ciekawy pomysł na dekorację sali podczas konferencji branżowych lub spotkań biznesowych. Serwetki z logo są świetną formą reklamy – pomogą w kreacji pozytywnego wizerunku firmy, prezentując się na stole niezwykle profesjonalnie. Z kolei serwetki z indywidualnie zaprojektowanym napisem to świetna propozycja dla nowożeńców pragnących w niecodzienny sposób przywitać swoich Gości.

  • Serwetka Airlaid swoją funkcjonalnością wyglądem i wrażeniem dotykowym dorównują tradycyjnym serwetkom z tkaniny,
  • Zestaw obejmuje serwetkę Airlaid 40×40 cm o gramaturze 50 gr/m2 w kolorze białym owiniętą w papierową opaskę  wydrukowaną zgodnie z Państwa życzeniem,

Dysponujemy bogatą paletą kolorystyczną oraz wieloma krojami druku do wyboru. Oferujemy przygotowanie od 12 000 sztuk serwetek z logo bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy do składania zamówień.

Napkin Sleeve 2 Napkin Sleeve 3 Napkin Sleeve 4 Napkin Sleeve 5 Napkin Sleeve 6 Napkin Sleeve 7 Napkin Sleeve 8 Napkin Sleeve 9 Napkin Sleeve 10 Napkin Sleeve